Nábytek Slavkov u Brna

Zakázková výroba

Plánování kuchyňských linek a vestavěných skříní na prodejně

Kuchyně

Nabízíme vám kompletní řešení kuchyní v domácnosti, ale i v kancelářských prostorech. Na základě vašich požadavků navrhneme hned několik návrhů, které následně společně zkonzultujeme. Poté se pustíme do práce a postaráme se vám o výstavbu vaší nové kuchyně.

Obývací pokoje a ložnice

Ať už potřebujete nový konferenční stolek nebo TV sestavu, jsme pro vás tou správnou volbou. Navrhneme vám nábytek podle vašich požadavků, a to jak v rámci úložného prostoru nebo tvaru, tak také finiše. Do naší nabídky spadají také postele, a to i atypických rozměrů, dětské patrové postele, vestavěné skříně, psací stoly a další.

Kancelářský nábytek

Optimálně navrhnutá kancelář je základem pro efektivitu a pracovní morálku. Pomůžeme vám vytvořit prostředí, které bude vyhovovat nejen vám, ale i vašim zaměstnancům. Postaráme se o tvorbu pracovních stolů, úložných prostorů v podobě skříní, poliček či šuplíků. Zpracujeme vaše požadavky a pustíme se do práce.

Vestavěné skříně

Některé prostory zkrátka nedovolují skříně klasických rozměrů nebo skříně, které do prostoru zasahují. V těchto případech je nejvhodnější řešení vestavěná skříň, která bude přesně odpovídat potřebám a rozměrům místnosti. Vestavěné skříně mohou tak své využití najít např. v místnostech s šikminou nebo atypickými stěnami.

Co o nás říkají zákazníci?

Hledala jsem obývací stěnu do našeho bytu, který není příliš prostorný, a tudíž bylo potřeba, aby stěna obsahovala také úložné prostory a stěna se tak dala využít co nejvíce efektivně. Na prodejně STOSS jsem přesně takovou našla. 

zákaznice Jana

Sháněli jsme kvalitní a rozměrnou sedačku do obývacího pokoje rodinného domu, která by splňovala naše požadavky a nestála desetitisíce. Díky firmě STOSS už ji máme doma.

zákazník Šimon

Na prodejně pracují skuteční odborníci na všechny typy domácího nábytku. Ať už jsme měli jakékoliv požadavky, prodavači nám dokázali vždy poradit, případně naše rozhodnutí rozmluvit. Děkujeme.

zákaznice Simona

Dodavatelé